Dolls


BAYER CHIC 2000 Dolls Stars vysoká židle šedá

BAYER CHIC 2000 Dolls Stars vysoká židle šedá

Panenka vysoká židle má měkký sedák pro vaši panenku. Je to cca. Výška 52 cm. Vhodné pro panenky do cca. 46 cm. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 26,5 x 30 x 52 cm Vhodné pro velikost panenky do cca. 46 cm Hmotnost: 1,9 kg Materiál: dřevo, polyester Věk: od 3 let Barva stylu pozornosti! Nevhodné pro děti do 3 let, protože hrozí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty...



Corolle Panenka Praline Rainbow Dolls 38 cm

Corolle Panenka Praline Rainbow Dolls 38 cm

Pěkně francouzská panenka s kouzlem - měkké tělo panenky nosí růžové popruhové šaty s jednorožci a duhou. Pod ní je oblečená v tyrkysové košili s dlouhými rukávy s bílými tečkami. S kyvnými nohama - 40 cm vysoká panenka má kyvné nohy, které jsou příjemně měkké. Má na sobě bílo-růžové pruhované punčocháče a žluté boty. Barevné vlasy - Duhová panenka má dlouhé růžové vlasy, které si děti mohou česat a stylizovat. S..



malá nožička Dolls chair with folding table white

malá nožička Dolls chair with folding table white

Jedna večeře, prosím. Tato hezká panenka vysoká židle vyrobená ze stabilního, bílého lakovaného dřeva vás okamžitě přesvědčí! Praktickým vysokým světlem je skládací stůl, který usnadňuje vnikání a vystupování z vašich oblíbených panenek a plyšových hraček. Vysoká židle s roztomilým srdcem na opěradle je stylovým doplňkem do dětského pokoje a svou výškou 63 cm je dokonce vhodná pro jídelní stůl! Detaily produktu:..


Dolls 5 (100%) 20 x hodnotené

Kategorie produktů dolls obsahuje 3 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
dolls za super ceny
© 2021Kontakt