Evelin


Kuchyně Evelin 240 cm (magnolie, ořech)

Kuchyně Evelin 240 cm (magnolie, ořech)

Kuchyně Evelin je skvělou volbou, jak stylově zařídit vaši kuchyni Moderní kuchyně Evelin se stane příjemným místem, kde budete s radostí připravovat vaše jídla. Elegantní kuchyně o délce 240 cm disponuje prakticky členěným, velkorysým úložným i pracovním prostorem,..Rohová kuchyně Evelin pravý roh 220x160 cm (magnolie, ořech)

Rohová kuchyně Evelin pravý roh 220x160 cm (magnolie, ořech)

Kuchyně Evelin je skvělou volbou, jak stylově zařídit vaši kuchyni Moderní kuchyně Evelin se stane příjemným místem, kde budete s radostí připravovat vaše jídla. Elegantní rohová kuchyně o rozměrech 160 a 220 cm disponuje prakticky členěným, velkorysým úložným i..Rohová kuchyně Evelin levý roh 220x160 cm (magnolie, ořech)

Rohová kuchyně Evelin levý roh 220x160 cm (magnolie, ořech)

Kuchyně Evelin je skvělou volbou, jak stylově zařídit vaši kuchyni Moderní kuchyně Evelin se stane příjemným místem, kde budete s radostí připravovat vaše jídla. Elegantní rohová kuchyně o rozměrech 160 a 220 cm disponuje prakticky členěným, velkorysým úložným i..Miska Na Čajovou Svíčku Evelin

Miska Na Čajovou Svíčku Evelin

✅️ Miska Na Čajovou Svíčku Evelin..Hnědá miska Evelin 34 x 34 cm

Hnědá miska Evelin 34 x 34 cm

✅️Nádobí značky Evelin je tu pro všechny, kteří touží po luxusním vzhledu za příjemnou cenu . Vše je dělané v dekoru bambusového dřeva, jehož texturu ucítíte i na dotek. Na rozdíl od opravdového dřeva můžete nádobí pohodlně umýt v myčce. Navíc je odolné proti poškození . - Délka: 34 cm - Šířka:..


Evelin 5 (100%) 27 x hodnotené

Kategorie produktů evelin obsahuje 5 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte evelin? Poradíme jak vybrat Evelin, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt