Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravé učenie SK

Albi Kúzelné čítanie Albi Tužka A Hravé Učenie SK

Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravé učenie SK

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Knihy pro děti a mládež
Dodavatel:Albi
Cena:1499.00 Kč
Albi Kúzelné čítanie Albi tužka a Hravé učenie SK 5 (100%) 15 hodnocení

Interaktivní knížka, jedna z řady Kouzelného čtení, určená pro použití s interaktivní tužkou, která je součástí balení. S pomocí této tužky mohou děti poznávat a učit se barvy, tvary, písmena a číslice. Kniha je tentokrát ve slovenské verzi.

Kouzelné čtení přináší dětem ojedinělý naučný koncept, kdy mohou děti formou hry získat mnoho dalších užitečných informací. Je určeno dětem malým dětem. Předškoláčci, kteří neumí číst tuto knihu zajisté rádi přivítají. Mohou se také zdokonalit v poznávání barev, čísel a písmen. Následně si je pak mohou procvičit v naučných hrách, obsažených v těchto knihách.

Interaktivní elektornická tužka vyvolá po doteku na příslušném místě publikace zvuk, hudbu nebo informaci k dotčenému obrázku či textu. Je kompatibilní pro všechny výrobky Kouzelného čtení. V tužce je zděř na sluchátka i pro paměťovou MicroSd kartu, která může obohatit paměť tužky o 16GB. Doplňkovými funkcemi elektronické tužky je MP3 přehrávač nebo USB paměť. Má také funkci záznamu zvuku, pomocí speciálních samolepících štítků si děti mohou zkusit namluvit svoji audio knihu. 

Holky a kluci mohou řešit zábavné kvízy. Texty a zvuky byly vytvořeny ve spolupráci s dětskou psycholožkou.

Obsah balení:

 • elektronická Albi tužka, kniha Hravé učení, nabíječka, USB kabel
 • průvodce kouzelným čtením, 10 kusů samolepek MP3 přehrávače
 • 10 kusů samolepek ovládání hlasitosti
 • Kupte dětem interaktivní knihu Kouzelné čtení!

  Vhodné pro děti od 5 let
  Materiál: plast, karton
  Namluvila: Dominika Zelníková

  Hledáte Populárně naučné knihy? V sekci knihy a filmy | knihy pro děti a mládež je možné objevit jedinečné albi kúzelné čítanie albi tužka a hravé učenie sk!
  © 2020Kontakt