BESTWAY Nafukovací auto Fisher Price s míčky 119x79x51 cm
Informace o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Olymp
Cena:883.00 Kč
BESTWAY Nafukovací auto Fisher Price s míčky 119x79x51 cm 4 (80%) 13 hodnocení

Dětské nafukovací autíčko Fisher-Price s míčky. Krásné, barevné nafukovací autíčko pro malé děti je vhodné pro použití v interiéru. Nafukovací autíčko má nafukovací měkkou podlahu, bezpečnostní ventil a plastové balónky na hraní. Specifikace: Balení obsahuje: 1 autíčko, 25 plastových míčků a záplatu pro opravu Rozměr: 119×79×51 cm Materiál: odolný testovaný vinyl Věk: 2+


 • CHICCO Hračka autíčko Turbo Touch - FIAT 500 Růžová
  CHICCO Hračka autíčko Turbo Touch - FIAT 500 Růžová

  Vzrušující a zábavné závodní auto v originálním stylu Fiat 500 i pro dívky. Vlastnosti: jednoduchým tlakem ruky auto zrychlí, v průběhu závodu zabrzdí a „pozdraví“..

  431.00 Kč
 • CHICCO Autíčko Turbo Touch - modré
  CHICCO Autíčko Turbo Touch - modré

  Autíčko Chicco Turbo Touch modré je barevné sportovní auto, které se po stlačení střechy rozjede za doprovodu burácejícího motoru a ostrých brzd s reálnými zvuky klaksonu..

  349.00 Kč
 • CHICCO Autíčko Turbo Touch - červené
  CHICCO Autíčko Turbo Touch - červené

  Autíčko Chicco Turbo Touch modré je barevné sportovní auto, které se po stlačení střechy rozjede za doprovodu burácejícího motoru a ostrých brzd s reálnými zvuky klaksonu..

  349.00 Kč
 • CHICCO Autíčko Turbo Touch – FIAT 500 ABARTH
  CHICCO Autíčko Turbo Touch – FIAT 500 ABARTH

  Autíčko Chicco Turbo touch Fiat 500 Abarth. Barevné sportovní auto, které se po stlačení střechy rozjede za zvuku burácejícího motoru a ostrých brzd s reálnými zvuky..

  523.00 Kč
 • OBALL Hračka autíčko RattleRoll Oball™ červenožluté 3m
  OBALL Hračka autíčko RattleRoll Oball™ červenožluté 3m

  Moje první autíčko Oball. Chrastí a jezdí. Hračky, které milují všechna miminka! Na počátku to byla jednoduchá idea: flexibilní a snadno uchopitelný míč. Oball™ se..

  209.00 Kč
 • OBALL Hračka autíčko Rattle Roll™ modré 3m
  OBALL Hračka autíčko Rattle Roll™ modré 3m

  Moje první autíčko Oball chrastí a jezdí! Měkké, tvarovatelné, vhodné i jako kousátko. Každé kolečko zábavně chrastí. Stimuluje sluch i zrak. Vlastnosti výrobku:..

  209.00 Kč
 • OBALL Hračka autíčka Monsters Go Grippers™ 2 ks 18 m
  OBALL Hračka autíčka Monsters Go Grippers™ 2 ks 18 m

  Čas na zábavu s auty Monsters od Disney Baby! Duo Mike & Sully nabízí dizajn podpisu Oball, který je zábavný i pro nejmenší. Jednoduchý dizajn umožňuje snadno uchopit..

  319.00 Kč
 • PILSAN Rodeo Dump Truck 91 cm – modrý
  PILSAN Rodeo Dump Truck 91 cm – modrý

  Plastové auto-sklápěcí nákladní automobil, určený pro věkovou skupinu 3–8 let, nosnost korby je 50 kg písku nebo dítěte, to je jedno. Truck je dlouhý 91cm...

  1399.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Dodávka
  LITTLE DUTCH Dodávka

  Snadno uchopitelná dodávka pro dětské ručičky z kolekce Little Dutch. Podporuje koordinaci očí a rukou, rozvíjí jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 12 měsíců. Rozměry:..

  129.00 Kč
 • LITTLE DUTCH Autíčko brouk Pink
  LITTLE DUTCH Autíčko brouk Pink

  Dřevěné autíčko brouk z kolekce Little Dutch. Snadno uchopitelné pro malé ručky vašeho děťátka, podporuje koordinaci očí a rukou, jemné motorické dovednosti. Vhodné od..

  169.00 Kč


Hledáte Autíčka na hraní? V sekci hračky a hry | hračky | auta na hraní je možné objevit jedinečné bestway nafukovací auto fisher price s míčky 119x79x51 cm!
© 2020Kontakt