Driftwerk TRIAD Trike Countermeasure 3 Electro Blue

Driftwerk TRIAD Trike Countermeasure 3 Electro Blue

Driftwerk TRIAD Trike Countermeasure 3 Electro Blue

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětská vozidla
Dodavatel:TRIAD
Cena:10206.00 Kč
Driftwerk TRIAD Trike Countermeasure 3 Electro Blue 2,75 (55%) 24 hodnocení

✅ Nikdy příliš mladý Populární Countermeasure Trike byl vyvinut pro mladé driftery ve věku 7-12 let a navazuje v designu a geometrii na své velké bratry. Nový rám SnakeHead, nová vidlička Commander , seřízení sedla s rychlým odjištěním, 15 mm zadní náprava a mnohem více: Dostanete všechny kvalitní díly, na které jste zvyklí TRIAD, v kompaktnější velikosti pro malý unášeč. Jedinečně navržený rám s menší rozměry, přední kolo o velikosti 18 palců s pedálem a volnoběžkou bylo dokonale přizpůsobeno mladším jezdcům. Funkce: ocelový rám Snake Head Sedadlo pro rychlé uvolnění. Seřízení sedadla s rychlým uvolněním Silná V-brzda Ruky Oath Chameleon 18palcové přední kolo s 36 barevnými paprsky Osvědčený 49er unášecí kola na zadní nápravě Závodní sedadlo s nízkým zadním sedlem Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka): 115 x 83 cm Barva: Modrá kovová licí Přední rám: exkluzivní rám s dvojitou trubkou Snake Head Zadní rám: Original Hi- Deset ocelí s výkovkem za horka kované Přední vidlička: Commander 18 V Brzda Náhlavní souprava: Oath Slim Jim headset bez závitu se slitinovou čepicí Řídítka : Ocelové tyče Ø25,4 mm, šířka 560 mm se stoupáním Stonek: Kovaná slitina, se 4 čepy barevně označeným víčkem 45 mm ext. Rukojeť: Oath Chameleon TPR 130 mm s barvou ráfky Brzda: Alloy V-brzda s kabelovou cestou skrz dřík Přední ráfek: 18 slitina 36 paprsků s CNC bočními stěnami paprsek: 14g coloued to přizpůsobeno obtiskům HUB: Ocel, vnitřní volnoběh Tyr e: 18 x 2,125 BMX volného stylu (45 x 5 cm) Klika: Hi-ten ocel, 76 mm se všemi hlavovými šrouby Pedál: Černá pryskyřice Protiskluzová plošina Sedadlo: Dolní opěradlo Sedadlo traktoru Základna sedadla: Nastavitelné rychlé uvolnění Posuv r Zadní náprava: 168 x 15 mm Tepelně upravená borová ocel Zadní kola: Nová 15 mm 49'er Kluzná unášecí kola s výměnou, Nylonový náboj s PP úhledný Zadní Bear Ings: 15 mm Vysoká rychlost ABEC 5 Věk: od 7 - 12 let Pozor Používejte s ochrannými prostředky. Není povoleno v oblasti StVZO.


 • Smoby Tricycle Baby Balade Blue (světlý)
  Smoby Tricycle Baby Balade Blue (světlý)

  Tříkolka Smoby Baby Balade je díky inovativnímu systému řízení kočárkem a tříkolkou v jednom. Promyšlené vozidlo pro kojence a batolata..

  2024.00 Kč
 • Hillstrike Snowtrike REV-18 Vivid červená
  Hillstrike Snowtrike REV-18 Vivid červená

  Chybí vám v zimě driftovací tříkolka nebo kolo Mountain ? Máme pro vás řešení a nabízíme vám zábavu při driftování na sněhu. Po..

  58152.00 Kč
 • Kinderkraft Tříkolka Aveo Pink 2019
  Kinderkraft Tříkolka Aveo Pink 2019

  Probuzení zvědavosti První kolo - nechte dítě co nejdříve vychutnat si čas v přírodě. Otočné sedadlo - nejdříve dítě udržuje oční..

  2237.00 Kč
 • AUTHENTIC SPORTS Globber Explorer Trike 4 v 1 červená
  AUTHENTIC SPORTS Globber Explorer Trike 4 v 1 červená

  Vaše dítě se bude bavit s tímto vozidlem! Tříkolka se dokonale hodí pro malé děti. Lze jej však snadno přeměnit na běžecké kolo pro..

  3968.00 Kč
 • lionelo - Tříkolka Kori Burgundy
  lionelo - Tříkolka Kori Burgundy

  Jedinečná stránka Design umožňuje přizpůsobit Lionelo Kori věku dítěte. Ti nejmenší ji mohou používat jako tříkolku s volnoběhem a..

  3041.00 Kč
 • Smoby Baby Driver Comfort Titan
  Smoby Baby Driver Comfort Titan

  Tříkolka Baby Driver Komfort je perfektní multifunkční vozidlo. Podporuje motorický vývoj dítěte a díky plynulému nastavení se..

  2382.00 Kč
 • DOONA Tříkolka Liki S5 Grey Hound
  DOONA Tříkolka Liki S5 Grey Hound

  Nejkompaktnější tříkolka světa Připravte se na nejkomplexnější trojkolku na světě - Liki Trike od společnosti Doona™! Elegantní a..

  7490.00 Kč
 • Smoby Tříkolka Baby Balade Pink
  Smoby Tříkolka Baby Balade Pink

  Tříkolka Smoby Baby Balade je díky inovativnímu systému řízení kočárkem a tříkolkou v jednom. Promyšlené vozidlo pro kojence a batolata..

  2024.00 KčHledáte Tříkolky? V sekci hračky | dětská vozidla je možné objevit jedinečné driftwerk triad trike countermeasure 3 electro blue!
© 2021Kontakt