Lascal nosítko M1 Carrier Blue 2019

Lascal Nosítko M1 Carrier Blue 2019

Lascal nosítko M1 Carrier Blue 2019

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nosítka
Dodavatel:Lascal
Cena:1779.00 Kč
Lascal nosítko M1 Carrier Blue 2019 4,25 (85%) 25 hodnocení

✅ m1 Carrier Ergonomické nosítko, které je pohodlné pro vaše dítě a se kterým mu budete vždy nablízku Inovativní a ergonomický Lascal M1 Carrier zjednoduší cestování s vaším dítětem. Speciální dětská sedačka uzpůsobí nosítko pro novorozence o hmotnosti 3,5 kg i dětem ve věku 3–4 let o hmotnosti 15 kg. Kompletní opora Extra široká, plně prodyšná 3D sedačka maximálně podporuje zadeček a nožky dítěte ve všech třech polohách. Poskytuje vašemu dítěti dostatek prostoru pro zadeček - zajistí maximální pohodlí. Nezáleží na tom, zda své dítě nosíte obličejem k sobě, ven nebo na zádech: Můžete si být jisti, že vaše dítě je v pohodlí a bezpečí. Nastavitelná pohodlná konstrukce Díky našemu jedinečnému designu můžete okamžitě změnit polohu obličejem k sobě nebo ven. Speciální 3D tkanina poskytuje vám a vašemu dítěti nejlepší pohodlí, žádné tření a plnou prodyšnost. Ochrana hlavy a ramenní popruhy Ochrana hlavy poskytuje další bezpečnost a ještě větší pohodlí pro novorozence. Ergonomické polstrování podél ramenních popruhů, široký bederní pás a integrovaná polstrovaná opěrka zad vám velmi usnadní přenášení vašeho dítěte. Hmotnost: 1 kg


 • Hoppediz fleecový potah 3 v 1 Anthracite
  Hoppediz fleecový potah 3 v 1 Anthracite

  Dobří přátelé se nebojí chladných zimních dnů. S fleecovým potahem „3 v 1“ jste s každou bundou připraveni na každé počasí. Kryty..

  1468.00 Kč
 • Babybjörn Nosítko Mini Charcoal Grey 3D Jersey
  Babybjörn Nosítko Mini Charcoal Grey 3D Jersey

  Malý, jednoduchý a měkký dětský kočárek pro novorozence Baby Carrier Mini je malý, jednoduchý dětský kočárek, který si můžete..

  2665.00 Kč
 • Manduca Wickelkinder Pure tmavá šedá
  Manduca Wickelkinder Pure tmavá šedá

  Úžasné barvy a čisté linie jsou značkou této nové série manduca. PureCotton se vyznačuje puristickým designem. Díky tomu mají jasné,..

  2519.00 Kč
 • LIMAS Dětské nosítko Flex Turquoise
  LIMAS Dětské nosítko Flex Turquoise

  LIMAS Flex je naše hybridní dětské nosítko pro bleskurychlé nasazování bez nutnosti vázání - ideální společník pro váš aktivní..

  3583.00 Kč
 • LIMAS Dětské nosítko Flex Beige
  LIMAS Dětské nosítko Flex Beige

  LIMAS Flex je naše hybridní dětské nosítko pro bleskurychlé nasazování bez nutnosti vázání - ideální společník pro váš aktivní..

  3583.00 Kč
 • AMAZONAS nosítko Smart Carrier Black
  AMAZONAS nosítko Smart Carrier Black

  Nošení ještě nikdy nebylo snazší! Jen pomocí 4 přezek je Amazonas Smart Carrier raz dva zapnut. Kombinace osvědčených pomocníků při..

  2118.00 KčHledáte Fullbuckle? V sekci kočárky | nosítka je možné objevit jedinečné lascal nosítko m1 carrier blue 2019!
© 2021Kontakt