SIMPLY GOOD Kojicí polštářek Hearts – černobílá
Informace o produktu:
Kategorie: Kojení a krmení
Dodavatel:Simply Good
Cena:799.00 Kč
SIMPLY GOOD Kojicí polštářek Hearts – černobílá 4,5 (90%) 16 hodnocení

Simply Good – Kojicí polštářek. Pohodlné pro použití doma i mimo domov. Poskytuje matce a dítěti veškerou podporu, kterou potřebují. Krásné moderní vzory. Vlastnosti: Vhodné pro kojení, krmení lahví a pro starší děti Polštářek je měkký a příjemný na dotek, kvalitní zpracování Vnější polštářek lze lehce sundat a vyprat v pračce Víceúčelové použití – lze využít již během těhotenství pro odpočinek a spánek. Složení: Vnější polštář: 95% bavlna, 5% spandex Vnitřní polštář: potah 100 % bavlna, výplň akryl O značce: Výrobky Simply Good poskytují atraktivní, chytré a praktické řešení každodenních rodičovských potřeb. Dosahují dokonalé rovnováhy mezi péčí o dětí v ochranném a obohacujícím prostředí a požadavky aktivního životního stylu rodičů. Všechny produkty jsou vyvinuty, navrženy a testovány rodiči. Výrobky Simply Good jsou bezpečné, funkční, vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, zároveň módní a stylové.


 • CANDIDE Multirelax Kojicí polštář jersey pírka
  CANDIDE Multirelax Kojicí polštář jersey pírka

  Kojicí polštář Multirelax je patentovaný a má spoustu využití: 1. Komfort během těhotenství – Kojicí polštář Multirelax je ideální pomocník, díky kterému najdete..

  2019.00 Kč
 • CANDIDE Kojicí polštář jersey šedý
  CANDIDE Kojicí polštář jersey šedý

  Kojicí polštář byl speciálně navržen pro podporu bříška během těhotenství a později napomáhá k udržení dítěte ve správné poloze pro kojení. Měkký multifunkční..

  1649.00 Kč
 • CANDIDE Kojicí váleček jersey pírko
  CANDIDE Kojicí váleček jersey pírko

  Kojicí váleček zabraňuje otlačeninám loktu maminky. Miminku poskytuje polštářek pod hlavičkou měkkou oporu. Vlastnosti: Jednoduché a rychlé používání Z velmi jemných..

  409.00 Kč
 • CANDIDE Kojicí polštář jersey pírko
  CANDIDE Kojicí polštář jersey pírko

  Kojicí polštář byl speciálně navržen pro podporu bříška během těhotenství a později napomáhá k udržení dítěte ve správné poloze pro kojení. Měkký multifunkční..

  1549.00 Kč
 • CHICCO Polštář na kojení Boppy Cream Life Tree
  CHICCO Polštář na kojení Boppy Cream Life Tree

  Boppy je univerzální polštář, který podporuje růst a rozvoj miminka nejen během kojení. Polštář je navržen tak, aby během kojení maminkám pomáhal zmírnit napětí zad,..

  1381.00 Kč
 • CANDIDE Multirela x Kojicí polštář plátýnko hvězdičky
  CANDIDE Multirela x Kojicí polštář plátýnko hvězdičky

  1. Komfort během těhotenství – Kojicí polštář Multirelax je ideální pomocník, díky kterému najdete tu správnou polohu pro Váš odpočinek. 2. Praktický během kojení..

  1689.00 Kč
 • EKO Polštář na kojení jednorožec
  EKO Polštář na kojení jednorožec

  Polštářek na kojení vyráběn v různých barevných designech nabízí pohodlí pro maminku i miminko. Vlastnosti: je všestranně použitelný při kojení umožňuje vytvořit..

  999.00 Kč
 • CEBA Baby Cebuška PHYSIO Duo Žerzej Mráčky
  CEBA Baby Cebuška PHYSIO Duo Žerzej Mráčky

  Multifunkční polštář Cebuszka DUO je určen pro nejnáročnější maminky ať už v těhotenství nebo v období kojení. Jeho inovace spočívá v dvoudílné konstrukci a..

  890.00 Kč


Hledáte Kojicí polštáře? V sekci děti a kojenci | kojení a krmení je možné objevit jedinečné simply good kojicí polštářek hearts – černobílá!
© 2020Kontakt