Bambusový servírovací podnos Bambum Carlin 32 x 24 cm

Bambusový Servírovací Podnos Bambum Carlin 32 X 24 Cm

Bambusový servírovací podnos Bambum Carlin 32 x 24 cm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kuchyně a jídelna
Dodavatel:Bambum
Cena:549 Kč
Bambusový servírovací podnos Bambum Carlin 32 x 24 cm 4,25 (85%) 23 hodnocení

✅ Bambus je ceněn pro své ojedinělé vlastnosti - je antibakteriální, lehčí než dřevo, odolnější a je o mnoho menší zátěží pro životní prostředí než klasické dřevo. A to už je dost důvodů k tomu, aby se stal skvělým společníkem vaší kuchyně! Bambus se navíc oproti klasickému dřevu liší hned v několika hlavních bodech. Než doroste do plné síly, trvá mu tu okolo 5 let, zatímco například u dubu to může být až 50 let. Využívání bambusu tak je pro přírodu menší zátěží než kácení urostlých stromů. - Rozměry: 32 x 2 x 24 cm (délka x výška x šířka) - Hmotnost: 600 g - Materiál: bambus - Péče a údržba: doporučujeme mýt v ruce - Vlastnosti: antibakteriální, odolné


 • Podnos s poklopem Antic Line Butterfly
  Podnos s poklopem Antic Line Butterfly

  Antic Line to je oslava dob dávno uplynulých. Nechte se okouzlit jemnou patinou, klasickými tvary a nespočtem příběhů, které tyto kousky..

  1589 Kč
 • Zinkový servírovací podnos Antic Line
  Zinkový servírovací podnos Antic Line

  Vraťte se na moment do dob, kdy čas pospíchal pomaleji. Romantické dekorace Antic Line vás zahrnou hřejivou dávkou nostalgie i vřelosti,..

  749 Kč
 • Skleněný podnos Antic Line Butterfly
  Skleněný podnos Antic Line Butterfly

  Ať už na chalupu, romantickou zahradu nebo do rustikálního interiéru. Antic Line se vám bude líbit všude! Dekorace skrývající příběhy..

  1259 KčHledáte Tácy a podnosy? V sekci kategorie | kuchyně a jídelna | nádobí | servírování je možné objevit jedinečné bambusový servírovací podnos bambum carlin 32 x 24 cm!
© 2020Kontakt