Dětská zástěra Little Princess Royal on Belts
Informace o produktu:
Kategorie: Textil
Dodavatel:Mavia
Cena:1879 Kč
Dětská zástěra Little Princess Royal on Belts 3 (60%) 13 hodnocení

Přizvěte své nejmenší k vaření. Dejte jim do ruky vařečku a zavažte jim roztomilou zástěru od značky Mavia, která se stane nepostradatelným parťákem pro všechny malé šéfkuchaře a šékuchařky. Zástěra je bavlněná a lze prát v ruce nebo v pračce na 30°, a tak je i praktická a bez zbytečně náročné péče. - Materiál: 100% bavlna - Velikost: univerzální - Údržba: doporučujeme prát v ruce nebo v pračce na šetrnější program (max 30°C) - Délka: 56 cm - Šířka: 20 cm/56 cm


 • Zástěra Mauro Ferretti Cupcake
  Zástěra Mauro Ferretti Cupcake

  Cupcake je kuchyňská textilní kolekce, která je hravá, ale zároveň barevně střídmá, aby nezastínila vaše kuchařské umění...

  549 Kč
 • Černá zástěra Premier Housewares Vintage Home
  Černá zástěra Premier Housewares Vintage Home

  Vintage, to je punc dávných časů. Britská značka Premier Housewares se rozhodla vám nabídnout opravdu krásné kousky, políbené závanem dávných časů...

  379 Kč
 • Zástěra Premier Housewares Carnival
  Zástěra Premier Housewares Carnival

  Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Housewares..

  359 Kč
 • Kuchyňská zástěra Heartlines
  Kuchyňská zástěra Heartlines

  Premier Living je britská značka a jde to na ní znát. Je elegantní, klasická, ne však studená a neosobní. Jestli jste tak vždy obdivovali ty překrásné interiéry v..

  339 Kč
 • Zástěra Premier Housewares Pretty Things
  Zástěra Premier Housewares Pretty Things

  I když retro znamená obracet se do minulosti, britská značka Premier Housewares není ani náhodou zpátečnická. Bere si z dob minulých to nejlepší a v kombinaci s moderním..

  419 Kč
 • Modrobílá zástěra Premier Housewares Butcher Stripe Apron
  Modrobílá zástěra Premier Housewares Butcher Stripe Apron

  Značka Premier Housewares prostě nikdy nezklame a vždy dokáže vnést do naší kuchyně něco, co potěší naše zrakové vnímání a zároveň to bude velikým usnadněním..

  379 Kč
 • Šedá zástěra se žlutým S Premier Housewares Sorted
  Šedá zástěra se žlutým S Premier Housewares Sorted

  Abyste mohli vyčarovat dokonalý pokrm, potřebujete nejprve dokonale vybavenou kuchyni. To je přeci jasná věc. A proto si pro vás britská značka Premier Housewares připravila..

  429 Kč
 • Zástěra z bavlny Premier Housewares Country
  Zástěra z bavlny Premier Housewares Country

  Britská značka Premier Housewares, to jsou opravdu chytré nápady v péči o váš domov. Hezky vypadají a navíc vždy najdou praktické využití!..

  419 Kč
 • Zástěra Sorted Grey
  Zástěra Sorted Grey

  Sladké pečení, láskyplné vaření... Kuchyně je zkrátka plná voňavé romantiky, kterou by bylo škoda nepřenést až přímo ke stolu. A k tomu jsou kousky Premier Living jako..

  429 Kč


Hledáte Zástěry? V sekci kategorie | textil | kuchyňský textil je možné objevit jedinečné dětská zástěra little princess royal on belts!
© 2020Kontakt