Sada 3 zrcadel EMKO Dew
Informace o produktu:
Kategorie: Dekorace
Dodavatel:EMKO
Cena:14499 Kč
Sada 3 zrcadel EMKO Dew 2,75 (55%) 20 hodnocení

K vytvoření tohoto překrásného zrcadla Dew inspirovala designérku jménem Rasa Balaišé ranní i večerní rosa. Skleněné doplňky ve tvaru bubliny můžete umístit na spodní část zrcadla a pověsit na ně například šperky. Stejně jako kapky skutečné rosy, obsahuje zrcadlo mystické kouzlo a dodá interiéru tajemný nádech. O značce: Litevská značka EMKO navrhuje již 10 let nábytek aktivně, zodpovědně a moderně. Její kořeny jsou zasazeny do starověké baltské řemeslné výroby na místo, kde se propojují různé evropské kultury. Do domovů přináší optimismus a pohodí, které usnadňuje každodenní úkoly a činnosti.


 • Kosmetické zrcadlo Premier Housewares Opti
  Kosmetické zrcadlo Premier Housewares Opti

  I když retro znamená obracet se do minulosti, britská značka Premier Housewares není ani náhodou zpátečnická. Bere si z dob minulých to nejlepší a v kombinaci s moderním..

  409 Kč
 • Bílé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro
  Bílé stolní kosmetické zrcátko Zone Parro

  Zařiďte si koupelnu snů se značkou Zone. Ta nabízí celou řadu rozmanitých doplňků a pomocníků, kteří vám ušetří čas i nervy. Dopřejte si své vlastní domácí..

  1319 Kč
 • Zvětšovací zrcadlo s LED světlem Wenko Style
  Zvětšovací zrcadlo s LED světlem Wenko Style

  Jestli hledáte kvalitní koupelnové zrcadlo, jste na správné adrese. Tohle je navíc zvětšovací a s LED světlem, takže líčení dostane okamžitě nový rozměr ♥ Zdrojem..

  909 Kč
 • Bílé kosmetické zrcadlo s LED světlem Wenko Style
  Bílé kosmetické zrcadlo s LED světlem Wenko Style

  Jestli hledáte kvalitní koupelnové zrcadlo, jste na správné adrese. Tohle je navíc i osvětlené, takže líčení dostane okamžitě nový rozměr. Zdrojem světla jsou..

  769 Kč


Hledáte Zrcadla? V sekci kategorie | dekorace je možné objevit jedinečné sada 3 zrcadel emko dew!
© 2020Kontakt