4Home 12dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

4Home 12dílná Sada Nádobí Destiny, Nerezové Poklice

4Home 12dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4Home
Cena:1299.00 Kč
4Home 12dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice 2,5 (50%) 26 hodnocení

✅ Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez ztráty vlastností a funkčnosti nadměrným opotřebením. Speciální zesílené sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu a brání připalování pokrmů. Nádobí je doplněno nerezovými poklicemi s úchyty. Při samotném servírování získáte čas navíc, protože chladnutí jídla je pomalejší, než u běžných hrnců. Nádobí je vhodné na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Lze použít i v troubě do 240 °C. Nádobí je vhodné do myčky nádobí a tím ušetříte svoji námahu i čas. Díky používaným technologiím a kvalitnímu materiálu by tato jedinečná sada neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Sady hrnců z kolekce Destiny doporučuje jako skvělou volbu pro domácí vaření šéfkuchař jedné z nejlepších pražských restaurací Yamato Marek Hora.Výhody: vynikající termoregulační vlastnosti díky sendvičovému dnu pokrm se ohřívá rovnoměrně bez připalování chladnutí jídla je pomalejší než u běžných hrnců vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce lze mýt v myčce nádobí - šetří váš čas i energii kvalitní nerezová ocel zajistí delší životnost nádobí exkluzivní leštěný povrch dodá luxusní vzhled Sada obsahuje: hrnec s nerezovou poklicí pr. 24 cm, objem 5,8 l, v. 14 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 20 cm, objem 3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 18 cm, objem 2,3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 16 cm, objem 1,8 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 14 cm, objem 1,4 l, v. 9 cm pánev s nerezovou poklicí pr. 24 cm, v. 6 cm


 • Orion Hrnec s poklicí nerez STOCK, 50 l
  Orion Hrnec s poklicí nerez STOCK, 50 l

  Nerezové hrnce a kastroly představují díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní..

  2999.00 Kč
 • LAMART LT9001 TALÍŘE KULATÉ 6KS DINE
  LAMART LT9001 TALÍŘE KULATÉ 6KS DINE

  Pozvali jste si o víkendu na oběd hosty? A nebo byste prostě jenom chtěli dát svému každodennímu servírování patřičnou úroveň?..

  419.00 Kč
 • Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm
  Orion Nerezový rendlík Anett pr. 16 cm

  Nerezový rendlík Anett představuje díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost..

  279.00 Kč
 • Orion Hrnec nerez Gastro 26 l poklice
  Orion Hrnec nerez Gastro 26 l poklice

  Komfortní hrnce Gastro jsou vyrobené z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, zdobené příčným pruhem. Díky velikostem hrnců je využijete..

  1899.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné 4home 12dílná sada nádobí destiny, nerezové poklice!
© 2021Kontakt