4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

4Home 8dílná Sada Nádobí Destiny, Nerezové Poklice

4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Domácnost
Dodavatel:4Home
Cena:849.00 Kč
4Home 8dílná sada nádobí Destiny, nerezové poklice 2,25 (45%) 26 hodnocení

✅ Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou životnost nádobí bez ztráty vlastností a funkčnosti nadměrným opotřebením. Speciální zesílené sendvičové dno zajišťuje rovnoměrný ohřev pokrmu a brání připalování pokrmů. Nádobí je doplněno nerezovými poklicemi s úchyty. Při samotném servírování získáte čas navíc, protože chladnutí jídla je pomalejší, než u běžných hrnců. Nádobí je vhodné na všechny typy tepelných zdrojů včetně indukční varné desky. Lze použít i v troubě do 240 °C. Je vhodné do myčky nádobí a tím ušetříte svoji námahu i čas. Díky používaným technologiím a kvalitnímu materiálu by tato jedinečná sada neměla chybět v žádné moderní domácnosti. Sady hrnců z kolekce Destiny doporučuje jako skvělou volbu pro domácí vaření šéfkuchař jedné z nejlepších pražských restaurací Yamato Marek Hora.Výhody: vynikající termoregulační vlastnosti díky sendvičovému dnu pokrm se ohřívá rovnoměrně bez připalování chladnutí jídla je pomalejší než u běžných hrnců vhodné na všechny typy varných desek včetně indukce lze mýt v myčce nádobí - šetří váš čas i energii kvalitní nerezová ocel zajistí delší životnost nádobí exkluzivní leštěný povrch dodá luxusní vzhled Sada obsahuje: hrnec s nerezovou poklicí pr. 20 cm, objem 3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 18 cm, objem 2,3 l, v. 10 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 16 cm, objem 1,8 l, v. 9 cm hrnec s nerezovou poklicí pr. 14 cm, objem 1,4 l, v. 10 cm


 • 4Home 8dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice
  4Home 8dílná sada nádobí Destiny, skleněné poklice

  Sada nerezového nádobí Destiny je vyrobena z kvalitní ušlechtilé nerezové oceli s exkluzivním leštěným povrchem, která zajistí vysokou..

  799.00 Kč
 • Orion Premium 2,5 l mlékovar
  Orion Premium 2,5 l mlékovar

  Mlékovar bez pokličky z kvalitní nerez oceli má dvojitou stěnu nádoby, do které lijeme vodu, aby zabránila připálení mléka i různých..

  599.00 Kč
 • Orion Mlékovar nerez sendvičové dno 2 l
  Orion Mlékovar nerez sendvičové dno 2 l

  Mlékovar bez pokličky z kvalitní nerez oceli má dvojitou stěnu nádoby, do které lijeme vodu, aby zabránila připálení mléka i různých..

  599.00 Kč
 • Tescoma Ultima hrnec s poklicí
  Tescoma Ultima hrnec s poklicí

  Tescoma ULTIMA hrnec s poklicí 7 l. Luxusní kuchyňské nádobí Tescoma Ultima s revolučním systémem regulace páry a cezení. Unikátní..

  1649.00 Kč
 • Lamart LTB1695 kastrol Leger, 16 cm
  Lamart LTB1695 kastrol Leger, 16 cm

  Kastrol v praktické velikosti jistě uvítá každá hospodyňka. Hrnec je vyroben z kvalitní nerezové oceli v lesklém provedení se dvěma..

  299.00 Kč
 • Orion Nerezový rendlík Perfect, 14 cm
  Orion Nerezový rendlík Perfect, 14 cm

  Nerezový rendlík využijete na přípravu různých druhů omáček i bešamelu. Sendvičové dno zajišťuje ekonomické vaření. Vhodný na..

  259.00 KčHledáte Sady nádobí? V sekci dům a zahrada | domácnost | doplňky do kuchyně | vaření je možné objevit jedinečné 4home 8dílná sada nádobí destiny, nerezové poklice!
© 2021Kontakt