Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l

Tescoma Souprava Pro Kvašení DELLA CASA 5 L

Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:499.00 Kč
Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l 2,25 (45%) 26 hodnocení

✅ Souprava pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma je vynikající pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny apod.Soupravu tvoří sklenice DELLA CASA 5000 ml s unikátním vzduchotěsným víčkem. Víčko pro kvašení je opatřeno speciálním ventilem, který uvolňuje tlak vznikající během kvašení a do sklenice nevpouští vzduch.Víčko pro kvašení DELLA CASA má 3 polohy: nasazování a snímání víčka, kvašení, skladování/přenášení.Materiál: sklenice ze silnostěnného skla - je vhodná do myčky nádobí, víčko z odolného plastu, silikonu a nerezavějící oceli.Součástí soupravy je návod k použití s recepty pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané zeleniny (tzv. pickles) a oblíbeného pikantního nakládaného čínského zelí kimchi.Koncept ucelené linie výrobků pro domácí kvašení DELLA CASA je originálním řešením vývojového a design centra TESCOMA.Další výhody soupravy na kvašení Della Casa: nahrazuje klasický kameninový hrnec, šetří finance i místo v domácnosti.


 • Orion Miska na klíčení
  Orion Miska na klíčení

  Miska s víčkem a sítkem je ideální pro pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny – fazole, hrách, pohanka, čočka,..

  169.00 Kč
 • Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

  Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny,..

  79.00 Kč
 • Orion Sada na výrobu sýra
  Orion Sada na výrobu sýra

  Sada na výrobu domácího sýra nebo tvarohu vám umožní z mléka, které například nestihnete jinak zpracovat, vyrobit výborný domácí..

  189.00 Kč
 • Orion Strojek na nudle Francesko
  Orion Strojek na nudle Francesko

  Ruční mechanický strojek s nástavci na přípravu domácích těstovin. Sami si profesionálně vyrobíte těstoviny z domácích surovin...

  1199.00 Kč
 • Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION
  Láhev sklovíčko Edensaft 0,7 l ORION

  Skleněné láhve s víčkem jsou ideálním pomocníkem na uchování domácích šťáv, sirupů, vína, slivovice nebo likérů...

  299.00 KčHledáte Příprava domácích potravin? V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit jedinečné tescoma souprava pro kvašení della casa 5 l!
© 2021Kontakt