Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

Tescoma Poklice K šunkovaru PRESTO

Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:159.00 Kč
Tescoma poklice k šunkovaru PRESTO 5 (100%) 23 hodnocení

✅ Kouzlu domácí šunky propadl každý, kdo ji ochutnal. Proto se TESCOMA tomuto šťavnatému tématu věnuje šířeji a k mimořádně úspěšnému šunkovaru vyvinula senzační vychytávku – poklici, která sníží vaše náklady na energii až o 50 %!   V ČEM JE POKLICE K ŠUNKOVARU PRESTO VÝJIMEČNÁ?  je praktickým a funkčním doplňkem Šunkovaru PRESTO (art. 420866)   prvotřídní domácí šunku lze s použitím poklice vyrobit s poloviční úsporou energie a navíc mnohem snadněji   voda v hrnci se při použití poklice neodpařuje a není ji třeba doplňovat   poklice je vhodná pro všechny hrnce značky TESCOMA o průměru 18 až 24 cm i pro ostatní obvyklé kulaté hrnce jiných značek s těmito průměry   Materiál: vysoce odolný kvalitní plast. Údržba: vhodné do myčky nádobí. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma šunkovar PRESTO, s teploměrem
  Tescoma šunkovar PRESTO, s teploměrem

  Šunkovar PRESTO, s teploměrem Šunka je pravidelnou součástí jídelníčku většiny z nás. I když se snažíme kupovat ty nejkvalitnější, s..

  629.00 Kč
 • Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF
  Tescoma porcovač na zmrzlinu GrandCHEF

  Vynikající pro snadné porcování zmrzliny. V čem nářadí GrandCHEF vyniká? Prémiové řada GrandCHEF je ucelená linie špičkového..

  139.00 KčHledáte Příprava šunky? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | příprava domácích potravin je možné objevit jedinečné tescoma poklice k šunkovaru presto!
© 2021Kontakt