Tescoma tenderizer na maso HANDY

Tescoma Tenderizer Na Maso HANDY

Tescoma tenderizer na maso HANDY

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Ostatní kuchyňské náčiní
Dodavatel:Tescoma
Cena:319.00 Kč
Tescoma tenderizer na maso HANDY 5 (100%) 20 hodnocení

✅ Připravte si dokonale propečené, šťavnaté a křehké steaky z kteréhokoliv druhu červeného masa.   V čem je tenderizer na maso HANDY výjimečný?   S tenderizer na maso HANDY snadno prokrojíte plátky hovězího, telecího, vepřového i jehněčího masa. Maso upravené tenderizerem HANDY nemusíte naklepávat, steaky budou po upečení dokonale křehké a šťavnaté. Díky originální promyšlené konstrukci lze  tenderizer HANDY po použití snadno rozložit a dokonale vyčistit, je vhodný do myčky nádobí.   Jaké má tenderizer na maso HANDY další výhody?   ostré čepele jsou vyrobeny z prvotřídní nerezavějící oceli   pro bezpečné skladování je tenderizer opatřen zámkem   Materiál: Prvotřídní nerezavějící ocel, odolný plast. Údržba: Lze snadno rozložit, vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


 • Tescoma miska do pánve SmartCLICK
  Tescoma miska do pánve SmartCLICK

  Restovanou zeleninu, slaninu, houby apod. odkládejte do misky umístěné na okraji pánve a udržujte je křupavé a ohřáté...

  159.00 Kč
 • Tescoma oddělovač bílků DELÍCIA
  Tescoma oddělovač bílků DELÍCIA

  Vynikající pro snadné oddělování bílků. Oddělovač umístěte na okraj hrnku nebo misky a vejce rozklepněte o čepel. Žloutek zůstane v..

  76.00 Kč
 • Tescoma flambovací pistole DELÍCIA
  Tescoma flambovací pistole DELÍCIA

  Vynikající pro snadné a rychlé flambování cukrářských výrobků, karamelizování cukru, gratinování sýra, opékání zeleniny, přípravu..

  669.00 Kč
 • Tescoma hmoždíř ONLINE ø 6 cm
  Tescoma hmoždíř ONLINE ø 6 cm

  Vynikající pro přípravu drceného koření, bylinek, dochucovacích směsí apod. Vyrobeno z prvotřídní odolné keramiky, vhodné do ledničky,..

  169.00 Kč
 • Tescoma hmoždíř ONLINE ø 13 cm
  Tescoma hmoždíř ONLINE ø 13 cm

  Vynikající pro přípravu tradičního pesta, drceného koření, bylinek, dochucovacích směsí apod. Vyrobeno z prvotřídní odolné keramiky,..

  309.00 Kč
 • Karlie chladící podložka, vzor kapky, velikost L 50x90cm
  Karlie chladící podložka, vzor kapky, velikost L 50x90cm

  Tato podložka je ideální do parných dnů, kdy vašeho miláčka příjemně ochladí. Chladící podložku vyndejte z obalu a na 30 minut až..

  549.00 Kč
 • Lord Šampon pro psy s kolagenem, 250 ml
  Lord Šampon pro psy s kolagenem, 250 ml

  Veterinární šampon s kolagenem a dalšími speciálními látkami, které chrání srst proti odtučnění. Srst je po umytí lesklá a..

  69.00 KčHledáte Tenderizéry? V sekci kuchyňské nářadí a pomůcky | ostatní kuchyňské náčiní je možné objevit jedinečné tescoma tenderizer na maso handy!
© 2021Kontakt