Fallout eshop
Informace o produktu:
Kategorie: Vánoční dárky pro děti
Dodavatel:FANTASY FIGHT GAMES
Cena:1149.00 Kč
Fallout 4,25 (85%) 17 hodnocení

Společenská hra Fallout Fallout je desková fantasy hra na motivy stejnojmenné postapokalyptické videohry. Na začátku hry stojí před hráči, skupinou přeživších ve světě zničeném atomovou válkou, jediný cíl: zůstat naživu. Hráči postupně prozkoumávají zakrytou mapu, bojují proti nelítostným nepřátelům a zlepšují dovednosti svého hrdiny. Zároveň se snaží splnit úkoly a nastolit rovnováhu mezi vládnoucími frakcemi. K vítězství je zapotřebí nashromáždit vliv a zajistit si tak místo ve společnosti obývající svět, který se navždy změnil. Vítejte doma! Pustina je nebezpečné místo! Zdroje jsou omezené, postranních úmyslů je požehnaně a smrtící nepřátelé na vás čekají na každém kroku. V deskové hře Fallout mohou mít vaše skutky katastrofální důsledky! Plnění úkolů může změnit směr vašeho dobrodružství a rozhodnutí, která učiníte při mnoha střetnutích, zásadně ovlivní, co si o vás ostatní budou myslet.  Přidáte se na stranu Železnice nebo pomůžete Institutu? Získá Bratrstvo oceli převahu nad Enklávou? Dokážete odhalit tajemství Vaultu 84? Pozvěte přátele, získejte něco S.P.E.C.I.A.L. a rozšiřte svůj vliv do celé Pustiny v deskové hře Fallout ! OBSAH BALENÍ: Pravidla hry Přehled pravidel 5 plastových figurek a startovních součástí 3 kostky V.A.T.S. 12 kolíčků 21 mapových dílů 4 karty scénářů 34 karet střetnutí v pustině 21 karet střetnutí v osadě 20 karet střetnutí ve vaultu 4 herní panely s 8 spojkami 100 karet úkolů 14 karet perků 54 žetonů zátek 35 žetonů S.P.E.C.I.A.L. 27 žetonů nepřátel 12 žetonů stavů 34 karet kořisti 25 karet zdrojů 11 karet unikátních zdrojů 2 žetony moci 23 karet agendy 10 žetonů frakcí 8 značek úkolů Počet hráčů: 1-4 Hrací doba: 2-3 h Věk: 14+


 • Velký dinosaurus Boss se 60 míčky
  Velký dinosaurus Boss se 60 míčky

  Velký dinosaurus Boss se 60 míčky K´s Kids - uvnitř se skrývá šedesát měkkých plastových míčků a na..

  1199.00 Kč
 • ADC Blackfire Dobble Základní hra
  ADC Blackfire Dobble Základní hra

  Rodinná hra zaměřená na rychlost, postřeh, reflexy! 5 her v jedné krabičce! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble to je 50 různých symbolů, 55 karet, 8..

  269.00 Kč
 • Výroba mýdel - Moře
  Výroba mýdel - Moře

  Výroba mýdel - Moře Tento set je vhodný pro všechny děti, které rády tvoří. V balení se nachází vše..

  210.00 Kč
 • Stavebnice Teifoc Domek Anders
  Stavebnice Teifoc Domek Anders

  Kreativní stavebnice z replik skutečných cihel pro malé i velké stavebníky. Rozmíchej maltu, namaž cihly, postav dům, rozmoč,..

  664.00 Kč
 • Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou
  Bonaparte Rozhýbej svůj jazýček aneb logopedie hrou

  Tato společenská desková hra je určena pro děti, které mají problémy s výslovnostní nebo méně mluví. Využít ji..

  417.00 Kč
 • Albi CATAN Osadníci z Katanu
  Albi CATAN Osadníci z Katanu

  ALBI Osadníci z Katanu Představte si sami sebe ve věku objevů: vaše loď přistála po dlouhé a nebezpečné plavbě na pobřeží..

  856.00 Kč
 • Albi V kostce - Příroda
  Albi V kostce - Příroda

  ALBI V kostce- Příroda Svižná hra na procvičení paměti a vědomostí. Obsahuje karty z oblastí: flora a fauna, přírodní jevy,..

  381.00 Kč
 • Albi V kostce - Svět
  Albi V kostce - Svět

  ALBI V kostce- Svět Svět v kostce  je velmi zábavná a edukativní společenská hra, která je určená pro dospělé a děti. Tato..

  362.00 Kč


Hledáte Vánoční dárky pro děti? V sekci tipy na vánoční dárky je možné objevit jedinečné fallout!
© 2020Kontakt