Univerzální pouzdro typu kniha Muvit pro 5 telefony, PU kůže,černé eshop
Informace o produktu:
Kategorie: Příslušenství
Dodavatel:MUVIT
Cena:306.00 Kč
Univerzální pouzdro typu kniha Muvit pro 5 telefony, PU kůže,černé 3,75 (75%) 22 hodnocení

Popis produktu: Univerzální ochranné pouzdro MUVIT pro 5" telefony. Toto pouzdro zajišťuje kompletní ochranu zadní části a otevírací přední část. Toto pouzdro ochrání váš křehký přístroj před vnějšími nepříznivými vlivy při přenosu. Jeho předností je kromě snadné aplikace také kompletní ochrana přístroje před poškrábáním, nárazy, nečistotami a prachem. Zatímco pouzdro neustále chrání telefon, je stále zachován přístup k dotykovému displeji a funkčním tlačítkům i konektorům. . Díky funkci stojanu umožňuje sledovat videa nebo psát tím nejkomfortnějším způsobem.  Vlastnosti:  - ochranné pouzdro typu kniha  - chrání telefon před mechanickým poškozením a poškrábáním  - snadný přístup k ovládacím prvkům a portům  - funkce stojanu  - vnitřní rozměry: 7,5 x 14,5 x 1,1 cm Optimus White (P970), Prada 3.0 (P940)


 • iPad Pro 11 Smart Folio - White
  iPad Pro 11 Smart Folio - White

  iPad Pro 11 Smart Folio - White Lehký, odolný Smart Cover chrání obrazovku iPadu Pro, aniž by zakrýval jeho zadní stranu z hliníku...

  2862.00 Kč
 • iPad Pro 12,9 Smart Folio - Charcoal Gray
  iPad Pro 12,9 Smart Folio - Charcoal Gray

  iPad Pro 12,9 Smart Folio - Charcoal Gray Smart Folio na 12,9palcový iPad Pro chrání jeho přední i zadní stranu. Taky iPad Pro otevřením..

  3783.00 Kč


Hledáte Ostatní? V sekci mobilní telefony a tablety | příslušenství | pouzdra a kryty je možné objevit jedinečné univerzální pouzdro typu kniha muvit pro 5 telefony, pu kůže,černé!
© 2020Kontakt