Obraz - Elegantní žena

Obraz - Elegantní žena

Obraz - Elegantní žena

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Bytové doplňky a dekorace
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:3520.00 Kč
Obraz - Elegantní žena 2,25 (45%) 20 hodnocení

✅ 1a - 50 cm x 60 cm PREMIUM Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, které je vypnuté na dřevěném blind rámu. Na obraze je namalovaná elegantní žena v zelených šatech. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou. Nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování.


 • Obraz - Kosatce I
  Obraz - Kosatce I

  Ručně malovaný obraz olejovými barvami v kvalitě Premium s maximálním důrazem na detaily zpracování, vypnutý v dřevěném rámu...

  2350.00 Kč
 • Obraz - Pole s máky 2- 90 cm x 60 cm
  Obraz - Pole s máky 2- 90 cm x 60 cm

  Ručně malované obrazy olejovými barvami na plátně, vypnuté v dřevěném rámu. Na obraze je namalované pole s červenými vlčími máky na..

  2016.60 Kč
 • Obraz - Kytice ve váze
  Obraz - Kytice ve váze

  Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem je kytice velkých květů ve váze. Obraz je možné..

  2290.00 Kč
 • Obraz - Vlčí máky I. 90 cm x 60 cm
  Obraz - Vlčí máky I. 90 cm x 60 cm

  Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Hlavním motivem jsou vlčí máky na žlutém podkladu.Obraz je možné..

  2016.60 Kč
 • Obraz - Dva klauni
  Obraz - Dva klauni

  Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovaní dva klauni. Obraz je možné zarámovat do..

  2290.00 KčHledáte Plakáty, fotografie a výtvarná díla na zeď? V sekci dům a zahrada | bytové doplňky a dekorace | výtvarné umění je možné objevit jedinečné elegantní!
© 2020Kontakt