Komoda Nox

Komoda Nox

Komoda Nox

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:3899.00 Kč
Komoda Nox 4,75 (95%) 34 hodnocení

✅ Komoda Nox  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda: 92x88x40cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na  bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití.  Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky.  U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování  potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Noční stolek Nox
  Noční stolek Nox

  Noční stolek Nox  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda: 41x36x35cm    Materiál Vyrobeno..

  1761.00 Kč
 • Noční stolek Montana
  Noční stolek Montana

  Stylový noční stolek  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  50x40x46cm ..

  1622.00 Kč
 • Komoda Ghost 3D šedádub craft zlatý
  Komoda Ghost 3D šedádub craft zlatý

  Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru šedá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open ..

  3999.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné komoda nox!
© 2022Kontakt