Moderní levná ložnice Monte

Moderní Levná Ložnice Monte

Moderní levná ložnice Monte

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:17065.00 Kč
Moderní levná ložnice Monte 3,75 (75%) 32 hodnocení

✅ Stylová ložnicová sestava Dodáváme v dekoru dub lefkas  Lze zakoupit celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava zahrnuje: skřín, postel+rošt, komoda a 1x noční stolek Nabídku jednotlivých elementů naleznete níže Postel nezahrnuje matraci Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Skřín: 166x197x53cm   Postel: 160x200cm  Komoda: 50x103x46cm Noční stolek: 50x40x46cm   MODERNÍ LEVNÁ LOŽNICE MONTE Vyznáváte moderní rustikální styl? Monte vám jistě padne do oka. Originální dřevěný dekor dodá vaší ložnici hřejivou atmosféru. Jednoduché provedení bez zbytečných kudrlinek je prostě IN. Velká šatní skříň pojme všechny vaše módní kousky a své rozečtené knížky budete mít vždy po ruce na nočním stoku. Neváhejte a udělejte si radost ještě dnes!   Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo ijednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 


 • Noční stolek Montana
  Noční stolek Montana

  Stylový noční stolek  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  50x40x46cm ..

  1622.00 Kč
 • Komoda Montana K4D
  Komoda Montana K4D

  Stylová komoda  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  170x48x43cm    ..

  3620.00 Kč
 • Komoda Ghost 3D šedádub craft zlatý
  Komoda Ghost 3D šedádub craft zlatý

  Moderní komoda Ghost Dodáváme v dekoru šedá + dub craft zlatý ABS hrany  Nábytek je dodáván v demontu systém otevírání push to open ..

  3999.00 Kč
 • Komoda Rask 2F2S, dub Materaold style
  Komoda Rask 2F2S, dub Materaold style

  Moderní komoda Rask Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka..

  3999.00 Kč
 • Komoda Rask 3F, dub Materaold style
  Komoda Rask 3F, dub Materaold style

  Moderní komoda Rask Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)..

  3499.00 Kč
 • Komoda Rask 2F, dub Materaold style
  Komoda Rask 2F, dub Materaold style

  Moderní komoda Rask Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)..

  2399.00 Kč
 • Moderní komoda Alien, dub Materaold style
  Moderní komoda Alien, dub Materaold style

  Moderní komoda Alien Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka..

  3599.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné moderní levná ložnice monte!
© 2022Kontakt