Noční stolek Enos růžový

Noční Stolek Enos Růžový

Noční stolek Enos růžový

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:1157.00 Kč
Noční stolek Enos růžový 5 (100%) 29 hodnocení

✅ Moderní noční stolek Enos Dodáváme v dekoru dub santana  Dodatky v dekoru: růžová Nábytek je dodáván v demontu   Parametry: (šířka x výška x hloubka)  50x45x35cm   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Komoda Ogol 2 A bílý leskčerný lesk
  Komoda Ogol 2 A bílý leskčerný lesk

      Velmi moderní komoda Ogol 2 A  Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk/černý lesk  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x..

  4199.00 Kč
 • Moderní manželská postel H3 - 160x200cm
  Moderní manželská postel H3 - 160x200cm

  Moderní postel H3 Dodáváme v provedení bílá/černá Součástí postele je lamelový rošt  Součástí postele není matrace  Parametry   ..

  12499.00 Kč
 • Komoda Alien, sonoma
  Komoda Alien, sonoma

    Moderní komoda Alien Dodáváme v dekoru dub sonoma Lze dokoupit LED osvětlení za 390Kč  Nábytek je dodáván v..

  3564.00 Kč
 • Komoda Ogol 2 C bílý leskbordo lesk
  Komoda Ogol 2 C bílý leskbordo lesk

      Velmi moderní komoda Ogol 2 A  Korpus: bílý  Dvířka: bílý lesk/bordo lesk  Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x..

  4199.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné noční stolek enos růžový!
© 2022Kontakt