Noční stolek Nox

Noční Stolek Nox

Noční stolek Nox

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:1761.00 Kč
Noční stolek Nox 4,25 (85%) 33 hodnocení

✅ Noční stolek Nox  Nábytek je dodáván v demontu  Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Komoda: 41x36x35cm    Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na  bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití.  Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky.  U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování  potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Moderní levná ložnice Monte
  Moderní levná ložnice Monte

  Stylová ložnicová sestava Dodáváme v dekoru dub lefkas  Lze zakoupit celou sestavu nebo i jednotlivé elementy Sestava zahrnuje: skřín,..

  17065.00 Kč
 • Noční stolek Montana
  Noční stolek Montana

  Stylový noční stolek  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  50x40x46cm ..

  1622.00 Kč
 • Komoda Montana K4D
  Komoda Montana K4D

  Stylová komoda  Dodáváme v dekoru dub lefkas   Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)  170x48x43cm    ..

  3620.00 Kč
 • Komoda Rask 2F2S, dub Materaold style
  Komoda Rask 2F2S, dub Materaold style

  Moderní komoda Rask Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Lze dokoupit LED osvětlení Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka..

  3999.00 Kč
 • Komoda Rask 3F, dub Materaold style
  Komoda Rask 3F, dub Materaold style

  Moderní komoda Rask Dodáváme v dekoru dub Matera / old style Nábytek je dodáván v demontu Parametry: (šířka x výška x hloubka)..

  3499.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné noční stolek nox!
© 2022Kontakt