Čalouněná postel Viktoria

Čalouněná Postel Viktoria

Čalouněná postel Viktoria

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Dodavatel:FORLIVING s.r.o.
Cena:17490.00 Kč
Čalouněná postel Viktoria 3,5 (70%) 18 hodnocení

✅ Vyšší čelo postele je prošité překládaným stehem. Lůžko můžete vybrat z mnoha druhů čalounění. Postel disponuje velkým úložným prostorem a otevírá se od nohou. Součástí postele je také lamelový rošt Duoflex, který lze polohovat u hlavy. Rošt má 28 lamel. Postel dodáváme včetně matrací, které si můžete vybrat dle vašich požadavků ze široké nabídky (viz varianty). Matrace mají pratelné potahy. Přehoz si můžete doobjednat viz varianty, není součástí ceny. U postele Viktoria si můžete vybrat ze 2 variant provedení nožek - chromové nebo dřevěné, aby se vaše postel co nejvíce hodila k vybavení ložnice. Rozměry: - celková šířka 172 cm nebo 192 cm - celková délka 220 cm - výška s čelem 113 cm - ložná plocha 160x200 cm nebo 180x200 cm - výška ložné plochy 60 cm u matrací Viola, Kombiflex, Miami - výška ložné plochy 61 cm u matrací Star, Monavisco - výška ložné plochy 64 cm u matrací Royal, Bona Queen, Royal Max, Panter, Mona Latex, Bona Hard - výška nožek 12 cm Postel je nafocena v čalounění Preston 96, přehoz je v látce Cirkulos. Poznámka: Při volbě varianty s přehozem platí u dvoubarevného vzorku vzorovaná látka pro čelo a přehoz a jednobarevná látka či ekokůže pro rám postele. Pokud máte zájem o jiné provedení, specifikujte prosím do poznámky v košíku, nebo kontaktujte naše zákaznické oddělení. U všech žinylkových látek může docházet ke slehnutí vlasu - nejedná se však o vadu látky, ale o specifickou vlastnost těchto typů látek. Rozměrová tolerance u čalouněného nábytku je cca 10-30 mm. K tomuto výrobku doporučujeme zakoupit povlečení či polštář a přikrývku z naší nabídky.


 • Čalouněná postel Olivia
  Čalouněná postel Olivia

  Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoujlůžko české výroby s volně loženými matracemi. Vyšší čelo postele je profilované a..

  16990.00 Kč
 • Čalouněná postel Siena
  Čalouněná postel Siena

  Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko české výroby s volně loženými matracemi. Lůžko můžete vybrat z mnoha druhů..

  14990.00 Kč
 • Čalouněná postel Ramona
  Čalouněná postel Ramona

  Luxusní a vysoce kvalitní čalouněné dvoulůžko Ramona je české výroby. Lůžko je vybavené volně loženými matracemi, které si můžete..

  18890.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné viktoria!
© 2020Kontakt