Velká ložnice Moreno M2 baltimorečerná

Velká Ložnice Moreno M2 Baltimorečerná

Velká ložnice Moreno M2 baltimorečerná

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Sady nábytku
Cena:31886.00 Kč
Velká ložnice Moreno M2 baltimorečerná 3 (60%) 32 hodnocení

✅ Velmi moderní ložnicová sestava M2 Tato ložnice zaujme zákazníky, kteří hledají moderní design a pohodlí Dodáváme v dekoru ořech baltimore s možnými dodatky - černá Lze zakoupit jako celou sestavu na fotografii nebo jednotlivé elementy Sestava obsahuje: skřín, postel, komoda a 2x noční stolek Nabídku jednotlivých elementů najdete níže Skřín má v krajních částech šatní tyč a střední část je policová - 5 polic Nábytek je dodáván v demontu Postel neobsahuje matraci Parametry: (šířka x výška x hloubka)  Skřín: 210x215x60cm  Postel: 266x96x210cm, spaní: 160x200cm  Komoda: 55x110x40cm  Noční stolek: 51x38x44cm    VELKÁ LOŽNICE M2 Co takhle něco opravdu originálního? Tato ložnice vás uchvátí. Její nápaditý design dodá vaší ložnici tu správnou jiskru stejně tak jako vytříbená barevná kombinace. Polstrované čelo postele je jen třešničkou na dortu. Svou rozečtenou knížku budete mít na nočním stolku vždy po ruce a vaši garderobu pohostí velká šatní skříň. Neváhejte už ani chvíli a dopřejte si ten neobyčejný zážitek s ložnicí M2.   Kvalitní postel a matrace jsou základem zdravého spánku, důležité je ovšem i prostředí, ve kterém spíte, proto jsme pro vás připravili tuto ložnici. Ložnice je velmi kvalitní a originálně vyrobená, proto vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům. Tato sestava je dostupná opravdu všem! Můžete zakoupit celou sestavu jako na fotografii nebo ijednotlivé elementy. Pokud si z nabídky nevyberete, nabízíme i samostatně skříně, komody, noční stolky, postele a další ložnicové doplňky. Udělejte si radost snadným nákupem ložnice za zvýhodněnou cenu!   Materiál Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm. Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.   Údržba Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.   Montáž  Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.


 • Komoda Florián bílá, 100 cm 1D3S
  Komoda Florián bílá, 100 cm 1D3S

  Krásný stylový nábytek Florián Korpus: dub artisan Dvířka: bílá MDF Kovové madlo Nábytek dodáván v demontu   Rozměry: (šířka x..

  4699.00 Kč
 • Komoda Florián bílá, 150 cm 2D3S
  Komoda Florián bílá, 150 cm 2D3S

  Krásný stylový nábytek Florián Korpus: dub artisan Dvířka: bílá MDF Kovové madlo Nábytek dodáván v demontu   Rozměry: (šířka x..

  6399.00 Kč
 • Police Florián
  Police Florián

  Krásný stylový nábytek Florián Korpus: dub artisan Nábytek dodáván v demontu   Rozměry: (šířka x výška x hloubka) 120x18x17,6 cm  ..

  619.00 Kč
 • TV stolek Florián bílá, 150 cm 2D1S
  TV stolek Florián bílá, 150 cm 2D1S

  Krásný stylový nábytek Florián Korpus: dub artisan Dvířka: bílá MDF Kovové madlo Nábytek dodáván v demontu   Rozměry: (šířka x..

  3599.00 KčHledáte Sady nábytku do ložnice? V sekci nábytek | sady nábytku je možné objevit jedinečné velká ložnice moreno m2 baltimorečerná!
© 2022Kontakt